IN-LINE
ROZPIS ZÁVODŮ
Čeveně jsou zaznačeny MČR
Modře jsou zaznačeny EEC (East European Cup) a EC (European Cup)
Oranžově jsou zaznačeny závody 12h a 24h
Rozpis závodů 2018
3. 2. |
AIT Graz |
Graz | A |
---|---|---|---|
25. 2. | AIT Linz | Linz | A |
4. 3. | halové MČR |
Nymburk | CZ |
20.-22. 4. | EC Geisingen | Geisingen | D |
25. 4. | Brněnský KOMÁR I. | Brno | CZ |
27.-29. 4. | EC Gross-Gerau | Gross-Gerau | D |
29. 4. | Hájecká bruslička | Háj ve slezsku | CZ |
4.-6. 5. | EC Heerde | Heerde | NL |
9. 5. | Brněnský KOMÁR II. | Brno | CZ |
12. 5. | 1. kolo OIP, MIT | Otrokovice | CZ |
12.-13. 5. | EEC Szeged | Szeged | HU |
19. 5. | In-line štafeta | Brno | CZ |
18.-20. 5. | MČR Ostrava Dráha | Ostrava | CZ |
1.-3. 6. | EC/EEC Worgl | Worgl |
A |
2. 6. | ČP,MIT Napajedla | Napajedla | CZ |
8.-10. 6. | EC/EEC Gera | Gera | D |
9. 6. | Žďárské in-line závody | Žďár nad Sázavou | CZ |
9. 6. | Inline Půlmaraton | Bánská Bystrica | SK |
13. 6. | Brněnský KOMÁR III. | Brno | CZ |
16. 6. | LIL Ostrava ČP | Ostrava | CZ |
16. 6. | Hornettlon.cz | Ralsko / Letiště Hradčany | CZ |
17. 6 | In-line závody Kladno | Kladno | CZ |
23. 6. | Veselské in-line závody | Veselí nad Moravou | CZ |
23.-24. 6. | INLINE 24 | Olešá | CZ |
24. 6. | 2. kolo OIP | Otrokovice | CZ |
30. 6.-1. 7. | le Mans 24 | Le Mans | FR |
14.-15. 7. | EEC Tatabánya | Tatabánya | HU |
1. 8. | Brněnský KOMÁR IV. | Brno | CZ |
4. 8. | Inline Trenčín | Trenčín | SK |
10.-12. 8. | EC Oostende | Oostende | CZ |
18. 8. | MIT Šala | Šala | SK |
1. 9. | Brněnský KOMÁR V. | Brno | CZ |
2. 9. | MČR Maraton | Most | CZ |
9. 9. | LIL Praha ČP | Praha | CZ |
23. 9. | MČR Půlmaraton ČP,MIT | Opava | CZ |
Rozpis závodů 2017
4. 2. | AIT Graz | Graz | AT |
---|---|---|---|
5. 2. | AIT Linz | Linz | AT |
5. 3. | MČR hala Nymburk | Nymburk | CZ |
11. 3. | AIT Mattersburg | Mattersburg | AT |
2. 4. | MSR Hala Košice | Košice | SK |
5. 4. | Běchovická korunka 2017 | SANK Běchovice | CZ |
8. 4. | Masaryk run | Automotodrom Brno | CZ |
8.-9. 4. | LE-Skate Race 2017 | Leipzig | DE |
21.-23. 4. | EC Geisingen | Geisingen | DE |
26. 4. | Brněnský komár 1. kolo | Brno | CZ |
28.-30. 4. | EC Gross Gerau | Gross Gerau | DE |
29. 4. | Hájecká bruslička | Háj ve Slezsku | CZ |
3. 5. | Běchovická korunka 2017 | SANK Běchovice | CZ |
13. 5. | 1. kolo OIP | Otrokovice | CZ |
13.-14. 5 | EEC Szeged | Szeged | HU |
20.-21. 5. | EEC/EC Gera | Gera | DE |
21. 5. | In-line štafeta | Brno | CZ |
21. 5. | 14. Sprint cup | Benátky nad Jizerou | CZ |
24. 5. | Brněnský komár 2. kolo | Brno | CZ |
27.-28. 5. | EEC/MČR dráha Ostrava | Ostrava | CZ |
3. 6. | MIT Napajedla | Napajedla | CZ |
3.-4. 6. | EEC/EC Worgl | Worgl | AT |
7. 6. | Běchovická korunka 2017 | SANK Běchovice | CZ |
10.-11. 6. | EEC Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou | CZ |
17. 6. | LIL Ostrava | Ostrava | CZ |
17. 6. | Hornettlon.cz | Ralsko, Hradčany, letiště | CZ |
18. 6. | 2. kolo OIP | Otrokovice | CZ |
21. 6. | Brněnský komár 3. kolo | Brno | CZ |
24.-25. 6. | Olešná 24h | Olešná | CZ |
25. 6. | 17. Czech Inline Open | Benátky nad Jizerou | CZ |
5. 7. | Běchovická korunka 2017 | SANK Běchovice | CZ |
15.-16. 7. | EEC Tatabanya | Tatabanya | HU |
19. 7. | Brněnský komár 4. kolo | Brno | CZ |
2. 8. | Běchovická korunka 2017 | SANK Běchovice | CZ |
11.-13. 8. | EC Oostende | Oostende | BE |
19. 8. | MIT Šala | Šala | SK |
23. 8. | Brněnský komár 5. kolo | Brno | CZ |
26. 8. | 3. kolo OIP Finále | Otrokovice | CZ |
26. 8. | Agrotím in-line race | Úpor | SK |
27.8. | 1. kolo Veselského mini in-line cupu | Veselí nad Moravou | CZ |
2. 9. | Brněnský komár 6.kolo Finále | Brno | CZ |
3. 9. | LIL Most,MČR in-line maraton | Most | CZ |
6. 9. | Běchovická korunka 2017 | SANK Běchovice | CZ |
9. 9. | Blanenská desítka | Blánsko | CZ |
9.9. | Trenciansky inline polmaraton | Trenčín | SK |
10. 9. | MIT Opava Finále | Opava | CZ |
16.9. | Žďárské in-line závody | Žďár nad Sázavou | CZ |
17. 9. | GIC/LIL Praha Finále, MČR in-line půlmaraton |
Praha | CZ |
27. 9. | Běchovická korunka 2017 na ruby | SANK Běchovice | CZ |
28. 9. | Tempish race | Olomouc | CZ |
30. 9. | 2. kolo Veselského mini in-line cupu | Veselí nad Moravou | CZ |
1. 10. | Mezinárodní maraton míru | Košice | SK |
28. 12. | 3. kolo Veselského mini in-line cupu | Hodonín | CZ |